KTO SME?

DECOPIERRE je predovšetkým jedinečný koncept: premietanie náteru na báze vápna a prírodných pigmentov a jeho následné ručné tvarovanie, ktoré mu dodáva vzhľad kameňa.

Vitajte vo vesmíre značky DECOPIERRE, propagujúcej umenie stvárniť kameň…

Pred 20 rokmi…

PRÍBEH ZNAČKY DECOPIRRE…

…ZAČÍNA NA JUHU FRANCÚZSKA.

2001

V tom roku malá spoločnosť na juhu Francúzska prišla s nápadom vytvoriť ručne brúsenú omietku so vzhľadom prírodného kameňa. Daný koncept veľmi rýchlo získal slušný úspech.

2004

Od tohto roku zažila spoločnosť DECOPIERRE veľký rozmach vďaka našim partnerom a vyškoleným umelcom, ktorí sa pridali k tomuto dobrodružstvu. Široký výber povrchových úprav, kolekcie kameňov, národná a dokonca medzinárodná sieť… Alebo ako originálna a inovatívna koncepcia založená na remeselnom a umeleckom know-how v priebehu niekoľkých rokov znovuobjavuje svet náterov stien.

2009

V 2009 sa DECOPIRRE dostal aj na Slovensko, aby aj Slováci mali príležitosť spoznať francúzsku originálnu technológiu. Odvtedy DECOPIERRE úspešne pôsobi na našom území už vyše 12 rokov a má za sebou už stovky objektov….

Po 20 rokoch sa umenie stále rozvíja vo Francúzsku a ďalších 12 krajinách sveta vrátane Slovenska, samozrejme.

Kvalita a inovácie sú kazdodennosťou

Keďže je naša značka zameraná na budúcnosť, zriadila si vo Francúzsku výskumné a vývojové laboratórium. Formulovanie budúcich výrobkov, hľadanie inovatívnych materiálov, zlepšovanie technických parametrov – to sú úlohy, ktoré si kladie. Navyše náš značkový materiál podlieha kontrolám, ktoré zaručujú spoľahlivosť a dodržiavanie kvality.